Tiamo
11
Ahi Evran Mah. Mehmet Ali Yapıcı Bulv. Üçler Apt. No:26/1Merkez,34100
+90(386) 214 00 67TİAMO eğitimi ile matematiksel işlemlere hesap makinası hızı ile cevap verir. Sınıf içerisinde sorulara hızlı cevap vereceği için liderlik özelliği gelişir. Ödevlerini daha hızlı yapabileceği için kendisine zaman ayırabilir böylece oyun oynamaya daha fazla zaman bulur yani çocuğunuz çevresi ile iletişim halinde olur ve sosyalleşir. TİAMO eğitimi ile algılama, yorumlama, analiz ve sentez becerileri gelişir. Gelecekte girilecek sınavlarda 1 soru için yaklaşık verilen süre 1 dakika civarındadır. Bir sorunun algılanamayıp 2. 3. defa okunması demek sınavda zaman probleminin ortaya çıkması demektir. Sağ ve sol beyin lobları dengeli gelişmiş öğrencilerin algılaması, yorumlaması, analiz ve sentez becerileri gelişeceğinden sınavlarda zaman problemi yaşamazlar. TİAMO eğitimi ile işitme, işittiği sese odaklanma ve hafıza kapasiteleri artar. Ders derste öğrenilir. Sınıf içerisinde öğretmene odaklanabilirler ve bu tüm derslerdeki başarısını artırır.
8510Ziyaretçi
 • Yetkili Salih AKINCI
 • Adres Ahi Evran Mah. Mehmet Ali Yapıcı Bulv. Üçler Apt. No:26/1 - Merkez
 • Telefon +90(386) 214 00 67
 • Telefon ( 2 ) +90(535) 683 38 76
 • Fax  
 • Özel Sitesi http://tiamo.Kirsehirport.com
 • Web Sitesihttp://tiamo.Kirsehirport.com
 • E-Posta
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Açılış/Kapanış09:00 - 18:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Cingöz Giyim Yanı

İletişim Formu
TİAMO eğitimi ile matematiksel işlemlere hesap makinası hızı ile cevap verir. Sınıf içerisinde sorulara hızlı cevap vereceği için liderlik özelliği gelişir. Ödevlerini daha hızlı yapabileceği için kendisine zaman ayırabilir böylece oyun oynamaya daha fazla zaman bulur yani çocuğunuz çevresi ile iletişim halinde olur ve sosyalleşir.TİAMO eğitimi ile algılama, yorumlama, analiz ve sentez becerileri gelişir. Gelecekte girilecek sınavlarda 1 soru için yaklaşık verilen süre 1 dakika civarındadır. Bir sorunun algılanamayıp 2. 3. defa okunması demek sınavda zaman probleminin ortaya çıkması demektir. Sağ ve sol beyin lobları dengeli gelişmiş öğrencilerin algılaması, yorumlaması, analiz ve sentez becerileri gelişeceğinden sınavlarda zaman problemi yaşamazlar.

TİAMO eğitimi ile işitme, işittiği sese odaklanma ve hafıza kapasiteleri artar.Ders derste öğrenilir. Sınıf içerisinde öğretmene odaklanabilirler ve bu tüm derslerdeki başarısını artırır.
Firmanızı Ekleyin

Kirsehirport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 59 firma yer almaktadır.